KONST / Litografier / Färglitografier 15053151
nr 1505 3151
Färglitografier
4 st, militära motiv, yttermått inklusive ram: 43x32 cm. Ej signerad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 28 november 2022
kl 20:06:52
700 kr
800 kr